Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (217/48
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62706. Elküldve: 2022-08-07 12:16:46,

OFF TOPIC

[6376.]

És? Nem írtam oda, hogy "szerintem"?... vagy mi az újabb kötekedésed tárgya? Mert én úgy látom, hogy ott van ez a szó, ráadásul nem is utólag odaszerkesztve.
[válaszok erre: #62708] [előzmény: (62697) miki2002, 2022-08-07 02:46:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62705. Elküldve: 2022-08-07 10:34:19,

OFF TOPIC

[6377.]

ha paypallal fizetek 6 hétig nem kapja meg a eladó a pénzt.addig ott is tudok "játszani":)
Köszönöm a segítségedet

Ebay-en nincs új:(...

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[előzmény: (62704) sztar1, 2022-08-07 10:02:00]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62704. Elküldve: 2022-08-07 10:02:00,

OFF TOPIC

[6378.]

igen,hivatalos,megbizhato oldal. vagy ebay német link. az is biztonságos,mert védi a vásárlot. ha valami nem sikerül akkor az ebay visszafizeti a pénzt és a felhasználot kitiltja örökre. majd peres uton behajtja a pénzt. nem szaroznak senkivel.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #62705] [előzmény: (62703) Oliver18, 2022-08-07 09:48:10]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62703. Elküldve: 2022-08-07 09:48:10,

OFF TOPIC

[6379.]

Bocsi a link lemaradt:)

https://www.gmpartsgiant.com/parts/gm-body-12567376.html

sztart1 Akkor innen nyugodtan rendelhetek?
köszi:)

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #62704] [előzmény: (62699) attila.scourgeofgod, 2022-08-07 08:48:14]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62702. Elküldve: 2022-08-07 09:26:06,

OFF TOPIC

[6380.]

https://www.ebay.de/p/656405799

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62698) Oliver18, 2022-08-07 08:20:21]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62701. Elküldve: 2022-08-07 09:14:43,

OFF TOPIC

[6381.]

https://www.gmpartsgiant.com/parts/gm-body-12567376.html

Amugy amazon is van. Amerikai amazon. De ha biztosra akarsz me ni,akkor irj christinek a gas monkey garage oldalàn.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62698) Oliver18, 2022-08-07 08:20:21]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
62700. Elküldve: 2022-08-07 09:10:44,

OFF TOPIC

[6382.]

Van az közelebb is.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (62698) Oliver18, 2022-08-07 08:20:21]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62699. Elküldve: 2022-08-07 08:48:14,

OFF TOPIC

[6383.]

Hol itt???



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62703] [előzmény: (62698) Oliver18, 2022-08-07 08:20:21]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oliver18



Tagság: 2021-03-03 06:09:32
Tagszám: #137193
Hozzászólások: 1111
62698. Elküldve: 2022-08-07 08:20:21,

OFF TOPIC

[6384.]

sziasztok..

Tanácsot szeretnék kérni.
Szerintetek hogy tudnám kiszűrni hogy kamu-e ez az oldal vagy nem.Nem nagyon szoktam amerikából rendelni ,de egy ismerösömnek kell egy autó alkatrész ujonnan.Itt találtam is .Előre is köszi a segítséget:)

amugy ezt keressük (ujonnan) : GM 12567376

"Tévedés jogát mindig fenntartom:).."

Vu duo4k se ,Openpli 8.1,LG 86QNED916QE QNED MiniLED TV , 0.8w ,9.0e ,16.0e, 19.2e, 23,5e.
[válaszok erre: #62699 #62700 #62701 #62702]
Kiváló dolgozó
Oliver18 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62697. Elküldve: 2022-08-07 02:46:19,

OFF TOPIC

[6385.]

A "szerintem" -mel van a probléma!
A Te véleményed is annyit ér, mint a többieké, hacsak nem az Antenna Hungária, 4iG, CarpathiaSat vagy a kormány dolgozója vagy. icon18.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62706] [előzmény: (62696) KWP, 2022-08-07 01:57:20]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62696. Elküldve: 2022-08-07 01:57:20,

OFF TOPIC

[6386.]

Ajj, most tényleg a szátokba kell rágni a dolgokat? :)

Akkor harmadszor is leírom: nem kell attól félni szerintem, hogy a lineáris tartalmak megszűnnek.
10 év múlva is lesznek tévécsatornák, lesznek műholdak, lesz szombat esti főműsoridő, lesznek élő közvetítések, minden lesz, ami most van.

Csak jóval kevesebb jelentőséggel, mint pl ma.

Nem tudom ezt hogyan írjam le érthetőbben, hogy ne az legyen rá mindig a válasz, hogy "ne mondd, hogy 10 év múlva már nem kellenek a műholdak".

Na. :)
[válaszok erre: #62697] [előzmény: (62694) egedi, 2022-08-06 18:57:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62695. Elküldve: 2022-08-06 19:06:42,

OFF TOPIC

[6387.]

Úgy.
[előzmény: (62693) KWP, 2022-08-06 17:35:25]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62694. Elküldve: 2022-08-06 18:57:41,

OFF TOPIC

[6388.]

Nehéz elképzelni, hogy 10-12 év múlva nem lesznek műsorsugárzó műholdak egyéni előfizetőknek nem sugároznak, nem lesznek tv adótornyok, digitális műsorsugárzás, DAB stb.
[válaszok erre: #62696] [előzmény: (62693) KWP, 2022-08-06 17:35:25]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62693. Elküldve: 2022-08-06 17:35:25,

OFF TOPIC

[6389.]

Te úgy gondolod, hogy 10-12 év múlva is ugyanilyen népszerűsége lesz a lineáris tartalmaknak? Ugye ezt mégsem? :)

Döglődik a lineáris televíziózás, persze még nem látványosan. Temetni nem kell még, attól még messze vagyunk, és ahogy nemrég kifejtettem, TELJESEN megdögölni sosem fog.

De egyre kisebb és kisebb szeletet kap a teljes tortából. Tudnék erre Amerikából már nagyon komoly példákat mondani, számokkal alátámasztani, de túl hosszúnak tartom kifejteni. Persze ha érdekel valakit, szívesen. :)
[válaszok erre: #62694 #62695] [előzmény: (62686) gombilaci, 2022-08-06 01:10:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62692. Elküldve: 2022-08-06 14:29:34,

OFF TOPIC

[6390.]

A HBO GO-ra az elején fh.név és jsz. kellett. Aztán email és jsz.
Nekem és pár fórumtársnak a HBO GO generált egy-egy fantáziacímet. Éppen a UPC Üf.szolga segítőkészsége és kitartása segítségével oldódott meg hogy egyáltalán miért nem tudok belépni.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62691) garga pista, 2022-08-06 11:37:48]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62691. Elküldve: 2022-08-06 11:37:48,

OFF TOPIC

[6391.]

Az valóban hülyeség, de én nem erről beszéltem, és nem is erre írtam! icon18.gif

HBO-s előfizum nincs, de az meg amit írátl az üf bénázása. (Mondjuk nem értem az HBO minek ad neked mail címet, mikor te regisztrálsz vele.)

A fentiektől, meg amit írtál még hülyeség, hogy az egész megváltozik. Max a tartalom változik, ezt is az HBO tolja mint a helyzet mutatja. De ettől meg a kezelhetősége 90%-ban ugyanaz mindegyiknek, mindegyik platformon...

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62692] [előzmény: (62690) Barczik L, 2022-08-06 10:09:50]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62690. Elküldve: 2022-08-06 10:09:50,

OFF TOPIC

[6392.]

Az volt a hülyeség hogy az akkor 2-3 éves Panatv-ről egyszerűen elment a Youtube. icon53.gif icon53.gif icon53.gif

HBO GO majd HBO NOW és most ismét változik!..........................
Több órába tartott az ügyfélszolgákkal kideríteni mégis milyen új E-mailcímet generáltak nekem.
Oszt velük vitatkozz. icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-08-06 10:15:52]
[válaszok erre: #62691] [előzmény: (62689) garga pista, 2022-08-06 09:11:32]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62689. Elküldve: 2022-08-06 09:11:32,

OFF TOPIC

[6393.]

" és mire megszoknád megismernéd az egész megváltozik"

Hülyeség. Pl. a Youtube, Netflix appot lassan több mint 5 éve használom. Minden tv-n ugyanúgy műxik, nem igazán változik. Az meg hab a tortán, hogy pl. korábban használtam androidos boxot, most meg smart tv-t, ugyanúgy megy rajtuk, sőt a konzolos verzió is teljesen azonos felépítésű, ahogy a mobilos app.

Ha meg más márkájú tv-re/boxra cseréled az előzőt, az eddig is (nem smart) tv-k esetén is így volt, hogy 99% más a menüje a másik márkának...
De mivel a Yt,Netflix,stb. appokat már rárakják egy gombra a távon, sokat a menüben se kell keresgélni, max 1x beállítani a netet rajta és kész.

(Ez kicsit olyan mint régen a nyomógombos Nokia telefonok.. ha egyet megtanultál, kb. az összeset tudtad kezelni mert full ugyanaz a logikája a menünek)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #62690] [előzmény: (62684) Barczik L, 2022-08-05 19:06:48]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
62688. Elküldve: 2022-08-06 09:03:39,

OFF TOPIC

[6394.]

A streaming egyenlőre a lineáris tévé mellett, és nem helyett van jelen.

A tetőn lévő antennák egy érdekes kérdés. Vajon hány van belőlük aktívan használva? Budapesten rengeteg AM mikró antennát látok fent, ezek igen kis részén van rendes fej, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy működjön a digitális vétel. Csomó olyan antennát is látok, amely lehetetlen pozícióban van. Látszik, hogy elfordította a szél az árbócot, mert ott biztosan nem lehet műhold.
[előzmény: (62686) gombilaci, 2022-08-06 01:10:41]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62687. Elküldve: 2022-08-06 01:22:54,

OFF TOPIC

[6395.]

A streaming nem igényel folyamatosan új kütyüt.
Ez hülyeség!

Általaban az alsó/középkagegóriás okos(nak hazudott) tv-k támogatása szünik meg nagyon hamar.
A prémium kategória egészen jól bírja.

Okosabb döntés egy drágább ,időt állóbb chroemcast,google tv, vagy esetleg mi box /mi stick beszerzése.
Ezek sokáig támogatottak maradnak és egyáltalán nem horror áron lehet megvásárolni őket.
Viszont itt is sokan rászaladnak a gagyi noname cuccokra , ami pl. android tablet verziót futtat , támogatás és licencek nélkül.
Aztán kezdődik hogy nem megy ez, nincs hangja annak, a netflix csak SD , stb.....stb....

Eredeti chromecastot , android tv boxot, és android tv stick - et is használok, nem igazán változik, megszoktam(a család is) és csak teszi a dolgát mindegyik. Egyelőre semmi jele, hogy újban kell gondolkodnom. Pedig pl a google cc2 már sokéves darab.

A tv-m meg már olyan buta , hogy egy youtube is megöli és szétfagy... Bolond leszek újat venni, amikor kijelzőnek hibatlan
[előzmény: (62684) Barczik L, 2022-08-05 19:06:48]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62686. Elküldve: 2022-08-06 01:10:41,

OFF TOPIC

[6396.]

1-2 évente mindig jól eltemetik Azinterneten a lineáris tv-t icon25.gif

Olyan jót nevetek amikor jól meg van magyarázva hogy na most tényleg , de most aztán tényleg.
Közben meg folyamatosan százezreknek van lavor a tetőn , a trékomnak szárnyal az iptv , stb...stb... Megy a verseny és az emberek nem lemondják ,hanem hűséget aláírnak ,hosszabítanak.

Ha annyira hanyatlik a lineáris tv , hogy van még mindig? Csak ha 10 évet visszalépek az időben már akkor is ment a tv temetés. Ellenben érdekes ,hogy ma is virágzik....
[válaszok erre: #62688 #62693 #62707]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
62685. Elküldve: 2022-08-05 22:00:58,

OFF TOPIC

[6397.]

Amennyiben az előfizetők száma csökken, az elvándorlás. Hogy ez pontosan mi okból történik (érdeklődés hiánya, műszaki probléma, magas előfizetési díj), az megint más kérdés.
[előzmény: (62684) Barczik L, 2022-08-05 19:06:48]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62684. Elküldve: 2022-08-05 19:06:48,

OFF TOPIC

[6398.]

A HBO GO most HBO Max attól hogy annyiszor átkeresztelkedik még nem lesz nyerőbb.
A streaming nagy hátránya hogy állandóan új kütyüket igényel és mire megszoknád megismernéd az egész megváltozik. Nem elvándorolnak hanem lesz@rják az egészet.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #62685 #62687 #62689] [előzmény: (62683) Oriza_Triznyák, 2022-08-05 17:46:32]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
62683. Elküldve: 2022-08-05 17:46:32,

OFF TOPIC

[6399.]

Idézet:
Ennek ellenére riasztó adatok jönnek a streaming szolgáltató csökkenő előfizetői számáról.


Igen, mert streaming szolgáltatóból is egyre több van. Ettől még az elvándorolt előfizetők nem fognak lineáris tévére (vissza)váltani.
Idézet:
A HBO Max megszűnik,


A jelenlegi formájában szűnik meg.
[válaszok erre: #62684] [előzmény: (62682) egedi, 2022-08-05 17:28:25]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62682. Elküldve: 2022-08-05 17:28:25,

OFF TOPIC

[6400.]

Ennek ellenére riasztó adatok jönnek a streaming szolgáltató csökkenő előfizetői számáról.
A HBO Max megszűnik, a Netflix a csökkenést reklámokat tartalmazó előfizetéssel rukkol elő.
[válaszok erre: #62683] [előzmény: (62681) KWP, 2022-08-04 23:16:54]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011224985122681 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail