Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499884/15 Témák: 19749 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (243/136
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
62481. Elküldve: 2022-06-26 21:14:20,

OFF TOPIC

[6601.]

Pedig most baromira valós dolgokról írt Miki.


SAT QTH Térkép
[előzmény: (62470) KWP, 2022-06-26 20:37:02]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62480. Elküldve: 2022-06-26 21:13:21,

OFF TOPIC

[6602.]

Én nem tudom, hogy kaphattál négy oltást, -mert még most sem ajánlják. Persze ha valaki beadta, - mindenkinek a saját felelőssége, mert sem a gyártó sem a kormány semmit nem szavatol az oltási könyvbe be sem kerül.
Hogyan lennél védett! Soha senki nem mondta ( a második óta), hogy megvéd a fertőzéstől.


Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62482] [előzmény: (62477) ITI, 2022-06-26 21:04:39]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
62479. Elküldve: 2022-06-26 21:10:41,

OFF TOPIC

[6603.]

Meg is érkeztünk! Pénz, pénz, pénz, pénz... állandóan... mintha, csak erről szólna az élet... Urtagáz!



SAT QTH Térkép
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-26 21:16:28]
[előzmény: (62466) KWP, 2022-06-26 20:26:15]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
62478. Elküldve: 2022-06-26 21:08:18,

OFF TOPIC

[6604.]

"A másik megjegyzésem, hogy aki "szar országnak" nevezi a hazáját, az még ilyet sem érdemel."

Szívemvől szóltál!
icon32.gif

SAT QTH Térkép
[előzmény: (62464) tottika, 2022-06-26 20:22:23]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62477. Elküldve: 2022-06-26 21:04:39,

OFF TOPIC

[6605.]

Kedves fórumtársam!
Ha már előhoztad ezt a témát, szeretnélek megkérdezni hogy kinek köszönhetjük ezt? A 60 év felettiek csak kínait kaphattak kétszer, egy más után, amit Kínában 60 év felettieknek nem adtak be. Azután már kaphattak mást is, kétszer. A negyediken túl már biztos hogy védett vagyok? Vagy csak olyan helyen lakok, ami kevésbé fertőzött? Hallgatnak róla. Ez egy olyan ország lett, ahol titkolnak mindent. Nem jól van ez így.
[válaszok erre: #62480] [előzmény: (62473) miki2002, 2022-06-26 20:47:25]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62476. Elküldve: 2022-06-26 21:02:43,

OFF TOPIC

[6606.]

Utolsó válaszom, aztán mentem ennél értelmesebb dolgokat csinálni:

Mindketten tudjuk, hogy amiket ki kell gyomláljak utánad, azok nem a német elektromos autókról szóló eszmecserék.

Volt az évek során tőled már náci propaganda, valami felhívás valami szar népszavazásra amivel azonnal leváltják a jelenlegi kormányt, volt ízig-vérig megsértése a legkülönfélébb emberi csoportoknak, és még sorolhatnám.

Ezt csak azért írom, mielőtt a többiekben azt a fals képet alakítanád ki, hogy én gonosz módon a te környezetvédelmi esettanulmányaidat 'cenzúrázgatom' éjszakánként innen, hát nagyon nem.

A helyedben annak is örülnék, hogy még itt vagy, annak ellenére, hogy nem egyszer petíciókat kaptam már a többi fórumtagtól, hogy rakjalak ki innen.
És még mindig itt vagy. Ekkora nagy szemétláda cenzor vagyok én, hogy még a fentiek után is megtűrünk itt téged. Rajtad múlik meddig.
[válaszok erre: #62495] [előzmény: (62475) miki2002, 2022-06-26 20:55:56]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62475. Elküldve: 2022-06-26 20:55:56,

OFF TOPIC

[6607.]

Ez volt a második kérdésem. Felsoroltam mit nem írhatnak le nyugaton.
De például a Donbassról szóló filmet miért cenzúráztad?
A hidrogént égető japán autó is csak a fantáziám műve?
Az elektromos autó töltése is biztos megoldott zöld energiából és nem kell erőműveket és transzformátor alállomásokat építeni?
Németország legnagyobb vegyi gyárának az igazgatója jelentette be, hogy annyi olajat és gázt sem tudnak behajózni, amire nekik van szükségük ...
Persze én csak hülyeségeket tudok felvetni és leírni ...
Ezekről nem lehet Európában és Magyarországon sem nagyon írni, vitázni. icon18.gif icon43.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-26 21:02:20]
[válaszok erre: #62476] [előzmény: (62474) KWP, 2022-06-26 20:49:17]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62474. Elküldve: 2022-06-26 20:49:17,

OFF TOPIC

[6608.]

És ez most hogy jön ide, vagy most kit akarsz erről meggyőzni, és miért? Mert engem rohadtul nem érdekel a világ semmilyen területéről alkotott véleményed.
[válaszok erre: #62475] [előzmény: (62473) miki2002, 2022-06-26 20:47:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62473. Elküldve: 2022-06-26 20:47:25,

OFF TOPIC

[6609.]

Áruld már el nekem, Európában melyik "Covid oltóanyag" kapott végleges engedélyt?
Egyik sem és megsúgom, -nem is fog!
Kísérleti stádiumban lévő szerek, csak a veszélyeztetett csoportok részére adtak ideiglenes engedélyt.
Hivatalos engedéllyel rendelkező Covid oltóanyag nincs, nem volt és nem lesz!
Ez nem titok, bárki megtalálhatja a neten, HIVATALOS oldalakon. icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62474 #62477] [előzmény: (62470) KWP, 2022-06-26 20:37:02]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62472. Elküldve: 2022-06-26 20:41:13,

OFF TOPIC

[6610.]

Na ami a propaganda terjesztéséről szól, erre talán nem is válaszolok neked semmit, mert komolytalanná válna a hozzászólás.
[előzmény: (62471) miki2002, 2022-06-26 20:38:06]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62471. Elküldve: 2022-06-26 20:38:06,

OFF TOPIC

[6611.]

"Ma már 5 fiatalból 3 ahogy kiteszi a lábát az iskolából, húz innen a fenébe."
Nagyot akartál mondani, és sikerült!
Értem én, hogy a propagandát kell nyomnod, de azért nem ártana gondolkodni is. icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62472] [előzmény: (62468) KWP, 2022-06-26 20:33:29]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62470. Elküldve: 2022-06-26 20:37:02,

OFF TOPIC

[6612.]

Az biztos, hogy a szememben TE nem vagy szakember, az évek során annyi baromságot moderáltam már ki tőled (a felét a többség nem is tudja), hogy amit te írsz vagy te linkelsz, azt alapból nem hiszem már el, és kétkedéssel kezelem.
[válaszok erre: #62473 #62481] [előzmény: (62469) miki2002, 2022-06-26 20:33:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62469. Elküldve: 2022-06-26 20:33:36,

OFF TOPIC

[6613.]

Aztán melyik felvetést tudod rögtön cáfolni , elismert szakember írásával?(bár kérdést nem tudom hogyan lehet cáfolni)
Ki a szakember, az is kérdés. Aki orvosi szaklapban írhat az szakember?

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62470] [előzmény: (62467) KWP, 2022-06-26 20:29:27]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62468. Elküldve: 2022-06-26 20:33:29,

OFF TOPIC

[6614.]

El is mennek innen a fiatalok, drága Mikikém. Ma már 5 fiatalból 3 ahogy kiteszi a lábát az iskolából, húz innen a fenébe.
Mit gondolsz, miről szól ez a CSOK, meg babaváró hitel, meg hogy jajj jajj fogy a magyar, tegyünk ellene valamit?
Fogy a magyar, de nem azért mert több óvszert használnak, hanem mert fiatalkorban húznak ki külföldre, és vissza se néznek soha többet.
Itt hagyják az országot neked, úgy vannak vele, hogy a tied lehet.
[válaszok erre: #62471] [előzmény: (62465) miki2002, 2022-06-26 20:25:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62467. Elküldve: 2022-06-26 20:29:27,

OFF TOPIC

[6615.]

Feltételezem, az általad leírt egyik témában sem vagy olyan elismert szakember, akinek pusztán a szava, vagy a szakmai tudása alapján el kellene hinni dolgokat. Na, EZ áll szemben a neves és elismert tudósok által kiadott nemzetközi publikációkkal. Gondolom érted a problémát, de inkább félek, hogy nem.
[válaszok erre: #62469] [előzmény: (62462) miki2002, 2022-06-26 20:15:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62466. Elküldve: 2022-06-26 20:26:15,

OFF TOPIC

[6616.]

Mert OLCSÓ ország vagyunk az ő fizetésükhöz, és nyugdíjukhoz képest. Ha tele vagy marha sok pénzzel, akkor(!) ez egy nagyszerű ország élni benne.
[válaszok erre: #62479] [előzmény: (62463) miki2002, 2022-06-26 20:21:06]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62465. Elküldve: 2022-06-26 20:25:19,

OFF TOPIC

[6617.]

Gyurcsány óta ez a menő. "kur.. ország"
Egy dologban viszont igaza volt! "El lehet menni"

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62468] [előzmény: (62464) tottika, 2022-06-26 20:22:23]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tottika



Tagság: 2008-08-14 21:54:57
Tagszám: #62576
Hozzászólások: 552
62464. Elküldve: 2022-06-26 20:22:23,

OFF TOPIC

[6618.]

Az a baj, hogy mi "csodaváró" nép vagyunk. Egy csettintésre akarunk mindent.
Van egy városi legenda szerű történet, ami megmagyarázza ezt.
Az angliai foci EB alatt, egy riporter megkérdezte az egyik pályát gondozó bácsit, hogy mi a titka az angol gyepnek. Az öreg csak annyit mondott, hogy nyírni kell és öntözni. Aztán még mellesleg hozzátette, hogy ezt kb. száz évig kell csinálni.

A másik megjegyzésem, hogy aki "szar országnak" nevezi a hazáját, az még ilyet sem érdemel.

- USTYM 4K PRO - ME ELO UNO - DM800 -
[válaszok erre: #62465 #62478 #62494]
Törzstag
tottika adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62463. Elküldve: 2022-06-26 20:21:06,

OFF TOPIC

[6619.]

Ha nyugaton olyan jó, miért költöznek ide?
13 éves gyereket még át lehet verni a "látványpékséggel", reálisan nem láthatja a dolgokat. icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62466] [előzmény: (62456) KWP, 2022-06-26 18:47:12]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62462. Elküldve: 2022-06-26 20:15:08,

OFF TOPIC

[6620.]

Miért nem jelenik meg a nyugati sajtóban, hogy az ukránok milyen felvonulásokat rendeztek, vagy hogy több mint 10 éve írtják az orosz ajkú lakosságot.
Miért volt és van tele hazugsággal több mint két éve minden média a vírusról és az oltásnak nevezett emberkísérletről miért nem írnak?
Miért nem mondják el a német lakosságnak, hogy hajóval nem lehet elég olajat és gázt szállítani Németországnak, de amit vinnének az is drágább lenne?
Ilyenkor hol vannak az igazi zöldek?
Miért nem mondják el, hogy az elektromos autózás a jelenlegi akkumulátor technológiával többet árt mint a belsőégésű motor?
Miért nem világosítják fel az embereket, hogy hidrogént is lehet motorban égetni, tehát nem kellene minden belsőégésű motort élből elutasítani?
Miért nem beszélnek róla, hogy a majomhimlő laboratóriumban ment át majomról más állatokra? Inkább átnevezik?
Hirtelen ennyit tartok lényeges kérdésnek, de persze ezek a kérdések csak engem, mint ostoba, agyatlan, agymosottat érdekel. icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #62467] [előzmény: (62453) KWP, 2022-06-26 18:01:12]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62461. Elküldve: 2022-06-26 20:09:12,

OFF TOPIC

[6621.]

Ez is igaz. Bevallom, szeretem olvasni a hozzászólásaidat, mindig jól összerakott gondolatok, még a megosztó témáknál is. Tisztelet.
[előzmény: (62460) Amatőr61, 2022-06-26 20:05:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
62460. Elküldve: 2022-06-26 20:05:19,

OFF TOPIC

[6622.]

Előre bocsájtom: nem tartozom egyetlen szekértáborba sem, de, természetesen van véleményem a dolgokról.

Egy 13 éves fiatalember a korából fakadóan kiforratlan, viszonylag kevés tudás és tapasztalat birtokában van, még akkor is, ha a képességei esetleg messze az átlag felettiek. Őt példának állítani nem túl szerencsés.
Persze, hogy látja a különbségeket, de ezek csak apró szeletkék és nem az egész. Csak egy példa: Ausztria 1955-ben felszabadult, kivonultak a szovjet csapatok, szabad állammá vált, tudott építkezni, fejlődni a maga által kijelölt úton.
Ezzel szemben nekünk mi jutott? Tartós, több évtizedes szovjet katonai megszállás, kommunista diktatura, szenvedés, értetlenségek és baromságok tömkelege, mindez garantáltan lassú gazdasági, társadalmi fejlődéssel.

Fontos a jó benyomás, de ne tévesszük össze a megismeréssel. Másfél nap alatt képtelenség valós képet kapni egy országról, ehhez többnyire évekre van szükség. Még valami: egy adott kormányzat ilyen-olyan működését sem lehet egy kalap alá venni egy ország megitélésével, még akkor sem, ha nyilván vannak összefüggések.

Sajnos, ízületi problémáim miatt egyre többet járok gyógyvízbe, ott elég sok külföldivel is találkozok, többnyire lengyelekkel, szlovákokkal, csehekkel, horvátokkal, osztrákokkal, németekkel, hollandokkal, legutóbb pedig egy finn házaspárral. Van köztük olyan, aki itt él már évek óta, de a többségük visszatérő turista: évente 5-6 alkalommal futok velük össze, néha pont ugyanabban a turnusban, azaz több napon át, órákig beszélgethetünk, ha úgy alakul.
Nagyon érdekes az a kép, ami kialakult bennük rólunk és az országunkról: többségükben sokkal jobb véleménnyel vannak rólunk, mint mi magunkról, mint mi a saját országunkról - gondolom, ez sem véletlen.
Részemről ennyi.:)
[válaszok erre: #62461] [előzmény: (62456) KWP, 2022-06-26 18:47:12]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62459. Elküldve: 2022-06-26 19:49:28,

OFF TOPIC

[6623.]

Amiket írtok, ezekkel mindkettővel egyet tudok érteni. Nyilván turistaként nem ugyanazt az élményt éled át, mint amikor ott élsz. A történelmet meg ismerem, sem Németországot, sem Franciaországot nem kell bemutatni, ugyanakkor szeretek a jövőbe tekinteni, a múlt folyamatos felhánytorgatása helyett. Németország náci múltjával is tisztában vagyok, ennek ellenére a mai német ismerőseimet nem fogom vérig sérteni azzal, hogy a régi garnitúrához hasonlítom őket.

A példát amit írtam, arra hoztam fel, hogy - különösen bizonyos körökben - nagyon népszerű a nyugat európai országok lakosainak és életmódjuknak kritizálása, ami bár talán tényleg nem tökéletes, de úgy gondolom, hogy e fórumon is a legtöbben a fél kezünket odaadnánk azért, hogy a családunk, a gyermekünk, és mi magunk olyan életszínvonalon éljünk, dolgozzunk, és tanuljunk, ahogy pl. egy osztrák, vagy egy dán család teszi. Innentől pedig egy kicsit nevetségesnek érzem, amikor az európai értékrendet nagy hangon kritizáljuk, miközben titokban semmire sem vágyunk jobban, minthogy úgy éljünk, ahogy ők.

Harag persze senki iránt nincs, nem érthet egyet mindig mindenki mindenben. :)
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62458. Elküldve: 2022-06-26 19:37:12,

OFF TOPIC

[6624.]

Másfél nap vagy hét az Oroszoknál is lehet csodás! Persze ha nem szállsz egy Szibériába tartó marhavagonba.
Nem vitatom más országokhoz való hozzáállásod de a mai fiatalok pár hét ismeretség után már akár egy hónapig is tartó örök hűséget fogadnak egymásnak.
Az ország mint az asszony, lakva ismerszik meg.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62456) KWP, 2022-06-26 18:47:12]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Voyager1977



Tagság: 2018-07-15 09:16:45
Tagszám: #135335
Hozzászólások: 1816
62457. Elküldve: 2022-06-26 19:37:07,

OFF TOPIC

[6625.]

Nahát!, Én egy szót nem írtam arról, hogy itthon mennyivel jobb vagy rosszabb az életszínvonal stb... Annak ellenére, hogy értem miért húztál párhuzamot nem értem, hogy jön ez ide? És főleg az, hogy én mennyit utazok stb… :)

Arról volt szó, hogy milyen alapon dönti el valaki azt, hogy mi az igazság és mit cenzúráz? Olyan országok, mint Anglia, Franciaország és Németország csak kussoljon az igazságról, mert a történelmük során a legnagyobb bűnöket ők követték el az emberiség és a sokszínűség ellen. Az első két ország karöltve még pár elvetemült néppel, konkrét földrészeket irtottak ki. És ezek a nyomorékok hozzák a civilizációt és demokráciát! Nevetséges és szánalmas egyben!

Megjegyezném, hogy nem az ott élő emberekről és a kultúrájáról beszélek, hanem az aljas politikájukról.

Részemről le is zárom a témát, mert nem ezért nézek be ide.


SAT QTH Térkép
[előzmény: (62456) KWP, 2022-06-26 18:47:12]
Kiváló dolgozó
Voyager1977 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011343955993652 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail