| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49074. Elküldve: 2008-02-15 11:44:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61951.] |
Minden cég Proftból él erre csak ezt tudom mondani....
Tudsz olyan szolgáltatót ami két évig nem emelt díjat és tett be új csatikat???
Én nem vagyok a magam ellensége ,de az épp ésszel felfogható, hogy egy idö után emelni fog.
Bumeráng tesztel.
|
| | | [válaszok erre: #49076] |
[előzmény: (49070) Domingus, 2008-02-15 11:32:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 apus

Tagság: 2006-03-12 17:03:56 Tagszám: #28315 Hozzászólások: 472 |
49073. Elküldve: 2008-02-15 11:44:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61952.] |
Műholdról M.o.-ra még zárva.
|
| | | [válaszok erre: #49075] |
[előzmény: (49071) francesco, 2008-02-15 11:35:22] |
|
Törzstag
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
49072. Elküldve: 2008-02-15 11:44:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61953.] |
Egy biztos, nálam nem megy! Na ezt a Bumerángot még jó ötletnek tartom. Az legalább valami normális gyerekcsatorna (a Hotbird-ön, fr-angol nyelven ki lehet kódolni, nézhető-azoknak, akik sürgősen kell :-) ) Ott néztem, tényleg igen színvonalas.
|
| | |
[előzmény: (49071) francesco, 2008-02-15 11:35:22] |
|
Kezdő
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
49071. Elküldve: 2008-02-15 11:35:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61954.] |
emberek mielőtt megeszitek 1mást, megmondaná vki nekem hogy mi van azzal a szerencsétele Boomeranggal?
|
| | | [válaszok erre: #49072 #49073] |
|
|
Kezdő
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
49070. Elküldve: 2008-02-15 11:32:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61955.] |
Ja és a gagyi RTL-es IKO csatornákért egy fillért nem fizetnék! Nekem ugyan nem hiányoznak! Ilyenre kár költeni!-Ez a véleményem!
|
| | | [válaszok erre: #49074] |
[előzmény: (49069) Domingus, 2008-02-15 11:30:08] |
|
Kezdő
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
49069. Elküldve: 2008-02-15 11:30:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61956.] |
Én nekem ugyan nem hiányzik semmi más csatona a Tv6, a Movie24, ill. a ZONE Europa-n kívül!! Én elfogadom, mint ahogy írtam, hogy majd valamikor emeljenek 100-200Ft-ot, de NEM többet!!! Mégegyszer mondom, nem hiszem el, hogy ekkora cégnek ez veszteséget okoz! Másrészről az előfizetők TÖBBSÉGE!!!! pont a jó ár és kínálat miatt döntött a Digi Tv mellett!!!!! Mondhat akárki akármit ez abszolút így van!!!! Akinek nem tetszik, már mondtam, javaslom váltson UPC-re, nem kerül olyan sokba a váltás! Bocs, de ez az igazság!
|
| | | [válaszok erre: #49070] |
[előzmény: (49068) sathaver, 2008-02-15 11:14:46] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49068. Elküldve: 2008-02-15 11:14:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61957.] |
Persze azt meg elvárnád hogy még új adók jöjjönek de ne emeljenek?
Tölem nyávoghatna a Hír TV 1 éven át is
|
| | | [válaszok erre: #49069] |
[előzmény: (49067) Domingus, 2008-02-15 11:11:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Domingus

Tagság: 2007-01-09 20:51:12 Tagszám: #39752 Hozzászólások: 76 |
49067. Elküldve: 2008-02-15 11:11:12, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61958.] |
A Hír TV már nem nyávog, legalábbis mostmár nem. Az előző héten csütörtöktől vasránapig igen szép torz hangot adott ki. Sokan be is telefonáltak a Digihez, meg a HírTV-hez is. Mondjuk meglepő, ezt senki sem írta ki a fórumon. Négy nap telefonálgatás után a Digi beismerte, hogy nála a hiba (előzmény: a hiba után két nappal is azt állították: nem náluk van a hiba, vasárnap már azt mondták: külföldön dolgoznak rajta) Most én az EchoTV-n vettem észre hasonlót, bízom benne, nem négy napig fog az is tartani.
MÁS: kiakaszt, amit itt tapasztalok, hogy EGYESEK! emelést akarnak. Én személy szerint 100-200Ft-ot elviselnék, DE 2900Ft-nál több havidíjat NEM fizetnék. Szerintem igen jó a kínálat, akinek extra kell, MENJEN a UPC-hez, vagy fizessen elő egy digitális csomagra a T-kabel-nél, vagy épp a Tarr Kft-nél.(ott minden benne van, amin csak magyarul csacsognak) HA még sokan nem jöttek volna rá, a többi kábel cég azért nem emelt idén olyan nagyot a havidíjon, mert itt van Digi (és az ő árai) a piacon!!! Én is elvárom, hogy valamifajta minőséget produkálhat a Digi! Ami biztos, ekkora előfizetői számmal, illetve ekkora anyacéggel a háta mögött nagyon megkétlem, hogy ne lenne ilyen árak mellett is igen nyereséges!!!
|
| | | [válaszok erre: #49068 #49084] |
[előzmény: (49024) toni4285, 2008-02-14 17:30:36] |
|
Kezdő
|
|
 Gondics

Tagság: 2004-10-23 11:00:57 Tagszám: #13353 Hozzászólások: 1081 |
49066. Elküldve: 2008-02-15 11:09:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61959.] |
Az aztám még felejtősebb!
A Thor 2-öt váltja és annak csak Norvég nyalábja van ami Dél európából abszolut foghatatlan!!
Íme a Thor 2 :
http://www.lyngsat-maps.com/maps/thor2.html
Szerintem a Thor 5-se lesz másképp nagyon, mivel a Norvégoknak szánt és ezért a fókuszban Észak európa áll.
|
| | |
[előzmény: (49034) BAGIIMRE, 2008-02-14 20:10:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 francesco

Tagság: 2007-09-25 14:47:55 Tagszám: #49631 Hozzászólások: 89 |
49065. Elküldve: 2008-02-15 10:57:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61960.] |
üdv srácok! mi a helyzet a boomeranggal?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
49064. Elküldve: 2008-02-15 10:54:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61961.] |
Hehhe,talalo a kep.A faszi meg mutassa is,hogy ezt azert neeee
Na majd egyszer biztos menni fog szepen ijen tv-n is
|
| |
|
|
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
49063. Elküldve: 2008-02-15 10:43:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61962.] |
Majd megnézem én is, de nem emlékszem ilyen hibára. A HBO-ról sokat veszek fel időzítve, a Comedyről ritkán. Majd letesztelem :)
|
| | |
[előzmény: (49061) mzszol, 2008-02-15 10:15:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
49062. Elküldve: 2008-02-15 10:28:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61963.] |
Ez a hátrány csak akkor van, ha a szolgáltató komplett berendezést ad felszerelve, nem pl. előfizetői kártyát. Kártya esetén az ügyfél felelőssége, hogy normális szerelővel szereltesse az antennáját, ne "vendégmunkás" minőségű szerelést legyen kénytelen igénybe venni.
|
| | |
[előzmény: (49054) viktorkid, 2008-02-14 22:51:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mzszol

Tagság: 2006-07-25 15:06:59 Tagszám: #33009 Hozzászólások: 91 |
49061. Elküldve: 2008-02-15 10:15:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61964.] |
Köszi a válaszokat.
Két külön Hunday beltérim van, twin fejjel. Viszont tényleg csak a Comedy csinálja.
Köszi:
MZ
|
| | | [válaszok erre: #49063] |
[előzmény: (49046) Isa79, 2008-02-14 20:54:09] |
|
Kezdő
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
49060. Elküldve: 2008-02-15 10:06:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61965.] |
mind a 2 beltérit tedd V polárra akkor nem lesz gond.
|
| | |
[előzmény: (49058) Isa79, 2008-02-15 09:14:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gduck

Tagság: 2006-08-12 01:29:51 Tagszám: #33647 Hozzászólások: 2144 |
49059. Elküldve: 2008-02-15 09:56:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61966.] |
Ha jól értem, dual beltérid van sima fejjel. A Comedy függőleges TP-n van, nem lehet hogy ezért van problémád vele?
Nem lehet, hogy egy Twin fej megoldaná a problémádat?
|
| | |
[előzmény: (49058) Isa79, 2008-02-15 09:14:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Isa79

Tagság: 2006-02-14 21:33:18 Tagszám: #27068 Hozzászólások: 338 |
49058. Elküldve: 2008-02-15 09:14:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61967.] |
Cseréltem fejet,csak az hbo comedy csinálja a lefagyást,ha csak az egyik van bekacsolva,akkor nincs semmi gond vele
|
| | | [válaszok erre: #49059 #49060] |
[előzmény: (49050) macisat, 2008-02-14 21:27:38] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
49057. Elküldve: 2008-02-15 02:54:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61968.] |
A Cool-on a filmek/sorozatok elcseszett digitalizálása okoz leginkább problémát. A Rém Rendes Calád részei pl kb VCD minőségben mennek, de a közben leadott ajánlókkal nincs semmi probléma.
|
| | |
[előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazsa

Tagság: 2006-02-16 23:21:43 Tagszám: #27196 Hozzászólások: 157 |
49056. Elküldve: 2008-02-14 23:34:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61969.] |
Sztem azért a Comedynél, mert az V poláros, mindkét beltérinél mennie kell ugyanannak (vagy másik V-poláros adónak, pl. NGC Wild) a felvétel közben és akkor nem fog lefagyni. Tehát mind a kettőt bekapcs és ugyanarra a csatornára állítod.
|
| | |
[előzmény: (49018) mzszol, 2008-02-14 16:07:00] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
49055. Elküldve: 2008-02-14 22:59:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61970.] |
Bocsi hogy beleszolok de nekem van digi-m és directem is ráadásul most ugyanarra a tv-re kötve. És bizony a Cool-nak directen semmi baja nincs pixelesedés ellentétben a digi-vel az most tényleg nagyon gagyi. De szerintem holnapra rendbehozzák. Bocsi de ez igy teljes.
|
| | |
[előzmény: (49049) yaksi, 2008-02-14 21:20:38] |
|
|
|
|
 viktorkid

Tagság: 2006-05-08 17:55:08 Tagszám: #30391 Hozzászólások: 1953 |
49054. Elküldve: 2008-02-14 22:51:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61971.] |
műholdasnak is van hátránya
jön egy nagy szél és mászhatnak a szerelők a létrára előfizetőnként
Anaconda HD
|
| | | [válaszok erre: #49062] |
[előzmény: (49036) K78, 2008-02-14 20:14:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
49053. Elküldve: 2008-02-14 22:32:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61972.] |
noel73
""Hidd el a Digi segít!""
Csak nem Teszári a keresztapád
konkrétan így helyes : Hidd el a Digi segítene CSAK NEM TUD !
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Geraw

Tagság: 2006-02-27 20:16:31 Tagszám: #27760 Hozzászólások: 294 |
49052. Elküldve: 2008-02-14 22:10:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61973.] |
Üdv!
A Minimax-on túlteng a szürkeállomány!
|
| |
|
Haladó
|
|
 tököske

Tagság: 2007-04-09 20:20:59 Tagszám: #43773 Hozzászólások: 1623 |
49051. Elküldve: 2008-02-14 21:37:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61974.] |
A beltériről sem feletkezzünk meg minden 2. hulladék
|
| | |
[előzmény: (49050) macisat, 2008-02-14 21:27:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 macisat

Tagság: 2006-01-12 20:36:24 Tagszám: #25731 Hozzászólások: 639 |
49050. Elküldve: 2008-02-14 21:27:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[61975.] |
Ha szakember szerelte és ki is kapcsolta a diseq vezérléseket mind két beltérin nem piszkálják egymást.
Egyébként most nagyon rossz szériájú fejeket fogtunk ki néhány perces, max fél órás működés után, hol az egyik, hol a másik tp. áll le, a jelszint erősen ingadozik, a fejcsere segít, ha lehet más típusra cseréljétek! ( A bűnös Titanium TSX)
|
| | | [válaszok erre: #49051 #49058] |
[előzmény: (49046) Isa79, 2008-02-14 20:54:09] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|