Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499872/3 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (182/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49074. Elküldve: 2008-02-15 11:44:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61951.]

Minden cég Proftból él erre csak ezt tudom mondani....
Tudsz olyan szolgáltatót ami két évig nem emelt díjat és tett be új csatikat???

Én nem vagyok a magam ellensége ,de az épp ésszel felfogható, hogy egy idö után emelni fog.

Bumeráng tesztel.
[válaszok erre: #49076] [előzmény: (49070) Domingus, 2008-02-15 11:32:21]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


apus



Tagság: 2006-03-12 17:03:56
Tagszám: #28315
Hozzászólások: 472
49073. Elküldve: 2008-02-15 11:44:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61952.]

Műholdról M.o.-ra még zárva.
[válaszok erre: #49075] [előzmény: (49071) francesco, 2008-02-15 11:35:22]
Törzstag
apus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Domingus



Tagság: 2007-01-09 20:51:12
Tagszám: #39752
Hozzászólások: 76
49072. Elküldve: 2008-02-15 11:44:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61953.]

Egy biztos, nálam nem megy! Na ezt a Bumerángot még jó ötletnek tartom. Az legalább valami normális gyerekcsatorna (a Hotbird-ön, fr-angol nyelven ki lehet kódolni, nézhető-azoknak, akik sürgősen kell :-) ) Ott néztem, tényleg igen színvonalas.
[előzmény: (49071) francesco, 2008-02-15 11:35:22]
Kezdő
Domingus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
49071. Elküldve: 2008-02-15 11:35:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61954.]

emberek mielőtt megeszitek 1mást, megmondaná vki nekem hogy mi van azzal a szerencsétele Boomeranggal?
[válaszok erre: #49072 #49073]
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Domingus



Tagság: 2007-01-09 20:51:12
Tagszám: #39752
Hozzászólások: 76
49070. Elküldve: 2008-02-15 11:32:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61955.]

Ja és a gagyi RTL-es IKO csatornákért egy fillért nem fizetnék! Nekem ugyan nem hiányoznak! Ilyenre kár költeni!-Ez a véleményem!
[válaszok erre: #49074] [előzmény: (49069) Domingus, 2008-02-15 11:30:08]
Kezdő
Domingus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Domingus



Tagság: 2007-01-09 20:51:12
Tagszám: #39752
Hozzászólások: 76
49069. Elküldve: 2008-02-15 11:30:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61956.]

Én nekem ugyan nem hiányzik semmi más csatona a Tv6, a Movie24, ill. a ZONE Europa-n kívül!! Én elfogadom, mint ahogy írtam, hogy majd valamikor emeljenek 100-200Ft-ot, de NEM többet!!! Mégegyszer mondom, nem hiszem el, hogy ekkora cégnek ez veszteséget okoz! Másrészről az előfizetők TÖBBSÉGE!!!! pont a jó ár és kínálat miatt döntött a Digi Tv mellett!!!!! Mondhat akárki akármit ez abszolút így van!!!! Akinek nem tetszik, már mondtam, javaslom váltson UPC-re, nem kerül olyan sokba a váltás! Bocs, de ez az igazság!
[válaszok erre: #49070] [előzmény: (49068) sathaver, 2008-02-15 11:14:46]
Kezdő
Domingus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49068. Elküldve: 2008-02-15 11:14:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61957.]

Persze azt meg elvárnád hogy még új adók jöjjönek de ne emeljenek?
Tölem nyávoghatna a Hír TV 1 éven át is icon53.gif
[válaszok erre: #49069] [előzmény: (49067) Domingus, 2008-02-15 11:11:12]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Domingus



Tagság: 2007-01-09 20:51:12
Tagszám: #39752
Hozzászólások: 76
49067. Elküldve: 2008-02-15 11:11:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61958.]

A Hír TV már nem nyávog, legalábbis mostmár nem. Az előző héten csütörtöktől vasránapig igen szép torz hangot adott ki. Sokan be is telefonáltak a Digihez, meg a HírTV-hez is. Mondjuk meglepő, ezt senki sem írta ki a fórumon. Négy nap telefonálgatás után a Digi beismerte, hogy nála a hiba (előzmény: a hiba után két nappal is azt állították: nem náluk van a hiba, vasárnap már azt mondták: külföldön dolgoznak rajta) Most én az EchoTV-n vettem észre hasonlót, bízom benne, nem négy napig fog az is tartani.
MÁS: kiakaszt, amit itt tapasztalok, hogy EGYESEK! emelést akarnak. Én személy szerint 100-200Ft-ot elviselnék, DE 2900Ft-nál több havidíjat NEM fizetnék. Szerintem igen jó a kínálat, akinek extra kell, MENJEN a UPC-hez, vagy fizessen elő egy digitális csomagra a T-kabel-nél, vagy épp a Tarr Kft-nél.(ott minden benne van, amin csak magyarul csacsognak) HA még sokan nem jöttek volna rá, a többi kábel cég azért nem emelt idén olyan nagyot a havidíjon, mert itt van Digi (és az ő árai) a piacon!!! Én is elvárom, hogy valamifajta minőséget produkálhat a Digi! Ami biztos, ekkora előfizetői számmal, illetve ekkora anyacéggel a háta mögött nagyon megkétlem, hogy ne lenne ilyen árak mellett is igen nyereséges!!!
[válaszok erre: #49068 #49084] [előzmény: (49024) toni4285, 2008-02-14 17:30:36]
Kezdő
Domingus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gondics



Tagság: 2004-10-23 11:00:57
Tagszám: #13353
Hozzászólások: 1081
49066. Elküldve: 2008-02-15 11:09:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61959.]

Az aztám még felejtősebb!

A Thor 2-öt váltja és annak csak Norvég nyalábja van ami Dél európából abszolut foghatatlan!!

Íme a Thor 2 :

http://www.lyngsat-maps.com/maps/thor2.html

Szerintem a Thor 5-se lesz másképp nagyon, mivel a Norvégoknak szánt és ezért a fókuszban Észak európa áll.
[előzmény: (49034) BAGIIMRE, 2008-02-14 20:10:42]
Kiváló dolgozó
Gondics adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


francesco



Tagság: 2007-09-25 14:47:55
Tagszám: #49631
Hozzászólások: 89
49065. Elküldve: 2008-02-15 10:57:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61960.]

üdv srácok! mi a helyzet a boomeranggal?
Kezdő
francesco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
49064. Elküldve: 2008-02-15 10:54:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61961.]

Hehhe,talalo a kep.A faszi meg mutassa is,hogy ezt azert neeee icon53.gif icon53.gif
Na majd egyszer biztos menni fog szepen ijen tv-n is
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
49063. Elküldve: 2008-02-15 10:43:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61962.]

Majd megnézem én is, de nem emlékszem ilyen hibára. A HBO-ról sokat veszek fel időzítve, a Comedyről ritkán. Majd letesztelem :)
[előzmény: (49061) mzszol, 2008-02-15 10:15:54]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
49062. Elküldve: 2008-02-15 10:28:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61963.]

Ez a hátrány csak akkor van, ha a szolgáltató komplett berendezést ad felszerelve, nem pl. előfizetői kártyát. Kártya esetén az ügyfél felelőssége, hogy normális szerelővel szereltesse az antennáját, ne "vendégmunkás" minőségű szerelést legyen kénytelen igénybe venni.
[előzmény: (49054) viktorkid, 2008-02-14 22:51:53]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mzszol



Tagság: 2006-07-25 15:06:59
Tagszám: #33009
Hozzászólások: 91
49061. Elküldve: 2008-02-15 10:15:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61964.]

Köszi a válaszokat.
Két külön Hunday beltérim van, twin fejjel. Viszont tényleg csak a Comedy csinálja.
Köszi:

MZ
[válaszok erre: #49063] [előzmény: (49046) Isa79, 2008-02-14 20:54:09]
Kezdő
mzszol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
49060. Elküldve: 2008-02-15 10:06:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61965.]

mind a 2 beltérit tedd V polárra akkor nem lesz gond.
[előzmény: (49058) Isa79, 2008-02-15 09:14:45]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gduck



Tagság: 2006-08-12 01:29:51
Tagszám: #33647
Hozzászólások: 2144
49059. Elküldve: 2008-02-15 09:56:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61966.]

Ha jól értem, dual beltérid van sima fejjel. A Comedy függőleges TP-n van, nem lehet hogy ezért van problémád vele?

Nem lehet, hogy egy Twin fej megoldaná a problémádat?
[előzmény: (49058) Isa79, 2008-02-15 09:14:45]
Kiváló dolgozó
gduck adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Isa79



Tagság: 2006-02-14 21:33:18
Tagszám: #27068
Hozzászólások: 338
49058. Elküldve: 2008-02-15 09:14:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61967.]

Cseréltem fejet,csak az hbo comedy csinálja a lefagyást,ha csak az egyik van bekacsolva,akkor nincs semmi gond vele
[válaszok erre: #49059 #49060] [előzmény: (49050) macisat, 2008-02-14 21:27:38]
Törzstag
Isa79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
49057. Elküldve: 2008-02-15 02:54:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61968.]

A Cool-on a filmek/sorozatok elcseszett digitalizálása okoz leginkább problémát. A Rém Rendes Calád részei pl kb VCD minőségben mennek, de a közben leadott ajánlókkal nincs semmi probléma.
[előzmény: (49040) yaksi, 2008-02-14 20:21:55]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazsa



Tagság: 2006-02-16 23:21:43
Tagszám: #27196
Hozzászólások: 157
49056. Elküldve: 2008-02-14 23:34:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61969.]

Sztem azért a Comedynél, mert az V poláros, mindkét beltérinél mennie kell ugyanannak (vagy másik V-poláros adónak, pl. NGC Wild) a felvétel közben és akkor nem fog lefagyni. Tehát mind a kettőt bekapcs és ugyanarra a csatornára állítod.
[előzmény: (49018) mzszol, 2008-02-14 16:07:00]
Haladó
Gazsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
49055. Elküldve: 2008-02-14 22:59:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61970.]

Bocsi hogy beleszolok de nekem van digi-m és directem is ráadásul most ugyanarra a tv-re kötve. És bizony a Cool-nak directen semmi baja nincs pixelesedés ellentétben a digi-vel az most tényleg nagyon gagyi. De szerintem holnapra rendbehozzák. Bocsi de ez igy teljes. icon48.gif
[előzmény: (49049) yaksi, 2008-02-14 21:20:38]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


viktorkid



Tagság: 2006-05-08 17:55:08
Tagszám: #30391
Hozzászólások: 1953
49054. Elküldve: 2008-02-14 22:51:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61971.]

műholdasnak is van hátránya
jön egy nagy szél és mászhatnak a szerelők a létrára előfizetőnként

Anaconda HD
[válaszok erre: #49062] [előzmény: (49036) K78, 2008-02-14 20:14:04]
Kiváló dolgozó
viktorkid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
49053. Elküldve: 2008-02-14 22:32:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61972.]

noel73
""Hidd el a Digi segít!""

Csak nem Teszári a keresztapád icon5.gif icon3.gif


konkrétan így helyes : Hidd el a Digi segítene CSAK NEM TUD !
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Geraw



Tagság: 2006-02-27 20:16:31
Tagszám: #27760
Hozzászólások: 294
49052. Elküldve: 2008-02-14 22:10:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61973.]

Üdv!

A Minimax-on túlteng a szürkeállomány! icon49.gif
Haladó
Geraw adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tököske



Tagság: 2007-04-09 20:20:59
Tagszám: #43773
Hozzászólások: 1623
49051. Elküldve: 2008-02-14 21:37:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61974.]

A beltériről sem feletkezzünk meg minden 2. hulladék icon44.gif
[előzmény: (49050) macisat, 2008-02-14 21:27:38]
Kiváló dolgozó
tököske adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


macisat



Tagság: 2006-01-12 20:36:24
Tagszám: #25731
Hozzászólások: 639
49050. Elküldve: 2008-02-14 21:27:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[61975.]

Ha szakember szerelte és ki is kapcsolta a diseq vezérléseket mind két beltérin nem piszkálják egymást.
Egyébként most nagyon rossz szériájú fejeket fogtunk ki néhány perces, max fél órás működés után, hol az egyik, hol a másik tp. áll le, a jelszint erősen ingadozik, a fejcsere segít, ha lehet más típusra cseréljétek! ( A bűnös Titanium TSX)
[válaszok erre: #49051 #49058] [előzmény: (49046) Isa79, 2008-02-14 20:54:09]
Törzstag
macisat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010728120803833 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail