Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499739/2 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (60/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

ambach



Tagság: 2008-03-19 23:02:29
Tagszám: #57277
Hozzászólások: 163
13686. Elküldve: 2015-02-10 23:03:51,

Dreambox HD

[3851.]

most már müködik a dreambox 8000hd köszi szépen a segitséget!!!
Haladó
ambach adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13685. Elküldve: 2015-02-10 16:22:53,

Dreambox HD

[3852.]

E2 Gemini alá CCcam2.13+Oscam.
Egyszerre indulnak az indító szkripttel.
A mappaszerkezet szerint másold a helyére, vagy telepítsd.

http://data.hu/get/8494667/CCcam2.1.3_OScam_with_GEMINI-script_E2.tar.gz

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


carpenter57



Tagság: 2014-10-07 14:55:49
Tagszám: #130714
Hozzászólások: 8
13684. Elküldve: 2015-02-10 16:08:47,

Dreambox HD

[3853.]

A leírt üzenet szerint a Boot sektort nem tudja sem írni, sem olvasni. A telnet uasítás végrehajtása ezek szerint nem lett eredményes. Próbáld meg az inicializálást a BP menűn keresztül, használd az ext3 formát, és cimkének használd a dev/sda1
Biztos csináltad lehet, csak hát a Hdd méretettől függően eljátszik vele 2-6 percig is.
Mikor kész a montolás előtt indítsd újra.
Hátha így össze jön...
Ha még nem lesz OK's Telner is kerítettem egy Linux pcs.sorokból álló utasítás köteget. Majd megbeszéljük privibe, ha nem boldogulsz.
Jó és erdményes próbálkozást!
[előzmény: (13677) kaja008, 2015-02-09 15:51:12]
Zöldfülű
carpenter57 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13683. Elküldve: 2015-02-10 16:00:51,

Dreambox HD

[3854.]

Enigma 2 Oozoon imázs alá EMU/CAM kollekció.

http://data.hu/get/8494639/Softcam-Oozoon.rar

http://data.hu/get/8494648/Cams-Paket_OoZooN_Images_OE2.0.rar

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13682. Elküldve: 2015-02-10 15:17:32,

Dreambox HD

[3855.]

Vu+, DreamBox OpenATV Enigma2 dobozok alá EMU/CAM gyűjtemény.

http://data.hu/get/8494433/openATV_Softcam_Collection_mrs.rar


VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13681. Elküldve: 2015-02-10 06:46:13,

Dreambox HD

[3856.]

Itt leírtam miként kell javítani a problémádat.

http://www.netboard.hu/viewref.php?post=17093347

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (13679) ambach, 2015-02-10 01:05:14]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoltan46



Tagság: 2009-05-27 21:54:13
Tagszám: #74537
Hozzászólások: 1064
13680. Elküldve: 2015-02-10 06:20:30,

Dreambox HD

[3857.]

Szia itt minden t megtalálsz hozzá
http://www.dream-multimedia-tv.de/en/dm8000-flashing-dreamup
[előzmény: (13679) ambach, 2015-02-10 01:05:14]
Kiváló dolgozó
zoltan46 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ambach



Tagság: 2008-03-19 23:02:29
Tagszám: #57277
Hozzászólások: 163
13679. Elküldve: 2015-02-10 01:05:14,

Dreambox HD

[3858.]

Van egy dreambox 8000 -sem interneten keresztül ratetem egy rossz imágét a dreamboxra szeretném használni a soros portot csak nem tudom mejik program az amivel megtudom oldani ? van valakinek valamilyen ötlete hol találok egy ilyen programmot?most a képernyő kiirja hogy error,

drtg
[válaszok erre: #13680 #13681]
Haladó
ambach adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13678. Elküldve: 2015-02-09 19:48:31,

Dreambox HD

[3859.]

Szia!

Én kivenném a winyót a boxból át tenném a PC be leformáznám FAT32-re majd vissza a boxba, és a menü alól inicializálnám a HDD.


Persze én nem értek hozzá!



Üdv.


[előzmény: (13677) kaja008, 2015-02-09 15:51:12]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
13677. Elküldve: 2015-02-09 15:51:12,

Dreambox HD

[3860.]

fstab módosítás után, sikerült leformázni telneten keresztül a köv. paranccsal:

mkfs.ext3 /dev/sda1

De utána, amikor kiadom az alábbi mount parancsot:

mount /media/hdd

az alábbi hibát írja ki:

"Error reading bootsector: Input/output error
Failed to mount '/dev/sda1': Input/output error
NTFS is either inconsistent, or there is a hardware fault, or it's a
SoftRAID/FakeRAID hardware. In the first case run chkdsk /f on Windows
then reboot into Windows twice. The usage of the /f parameter is very
important! If the device is a SoftRAID/FakeRAID then first activate
it and mount a different device under the /dev/mapper/ directory, (e.g.
/dev/mapper/nvidia_eahaabcc1). Please see the 'dmraid' documentation
for more details.
mount: mounting /dev/sda1 on /media/hdd failed: Invalid argument"

Mi lehet a gond???
Please help...

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #13678 #13684] [előzmény: (13676) kaja008, 2015-02-09 11:23:54]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
13676. Elküldve: 2015-02-09 11:23:54,

Dreambox HD

[3861.]

Sziasztok,

Egy reboot után eltűnt a teljes belső hdd-m tartalma. (DM 800 HD PVR, Newnigma image)
320 GB-s a vinyó, de méretére 1 GB-t ír.
Próbálom újra inicializálni a menüből, de az alábbi hibaüzenetet kapom:

"unable to initiaze harddisk. Error: creating partition failed"

Hogy lehet telnet alól újra megformázni a hdd-t?
Vagy mi a megoldás?

üdv,
kaja008

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #13677]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


carpenter57



Tagság: 2014-10-07 14:55:49
Tagszám: #130714
Hozzászólások: 8
13675. Elküldve: 2015-02-05 19:48:41,

Dreambox HD

[3862.]

Megrendeltem Db 800 HD-t és láss csodát 3. napon csengetett a postás, és már itt volt!
Szerintem nem kell tartani tőlük! Korrekt a hozzá állásuk, és jót küldenek...
[előzmény: (13651) szaby2007, 2015-01-20 16:37:37]
Zöldfülű
carpenter57 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
13674. Elküldve: 2015-02-05 15:25:34,

Dreambox HD

[3863.]

Erre nincs senkinek valami tippje?
Ma feltettem a legújabb OpenPLI-t, de ugyanúgy patog a hang MindigTV-n. :(

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (13633) MyChroLesLie, 2015-01-11 09:30:51]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


aladin



Tagság: 2003-04-05 00:00:00
Tagszám: #2105
Hozzászólások: 192
13673. Elküldve: 2015-01-25 16:58:00,

Dreambox HD

[3864.]

küldtem PÜ-t
[előzmény: (13672) SkyDe44, 2015-01-25 16:32:44]
Haladó
aladin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SkyDe44



Tagság: 2014-09-07 16:56:57
Tagszám: #130587
Hozzászólások: 164
13672. Elküldve: 2015-01-25 16:32:44,

Dreambox HD

[3865.]

Sziasztok!
Itt is felteszem kérdésem hátha valaki tudja...
Adott egy 10-es diseq és egy forgató motor.
hogyan állitsam be a dreamben a tuner menüben hogy a 10-es bemeneten a motoron lévő fej működjön és a motort is vezérelje a box? Elméletileg jól kábeleztem össze..
box-motor rec,
motor lnb-10es diseq kimenet,
motoron lévő lnb-10es diseq 10-es pontja
Igy működik a relé minden pontja viszont a tunerbeállitásnál a 10-es lnb-hez a diseq1.2 mellé mit kell még beállitani hogy működjön?
[válaszok erre: #13673]
Haladó
SkyDe44 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13671. Elküldve: 2015-01-25 14:17:14,

Dreambox HD

[3866.]

Szia!

Más tevékenységet mint PL.felvétel a PEN-re enged?

Esetleg nem lassú a PEN ?
Üdv.
[előzmény: (13670) kokuszgolyo, 2015-01-25 13:59:38]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kokuszgolyo



Tagság: 2009-09-21 12:18:07
Tagszám: #77966
Hozzászólások: 107
13670. Elküldve: 2015-01-25 13:59:38,

Dreambox HD

[3867.]

Szia+ A box az látja fel is van mount-olva,csak amikor a CrossEPG-ben akarom a letöltési hely alap flash helyett az usb flash drive-ot választani,ott irja azt hogy nem lehet.
[válaszok erre: #13671] [előzmény: (13669) 999999, 2015-01-25 13:29:28]
Haladó
kokuszgolyo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13669. Elküldve: 2015-01-25 13:29:28,

Dreambox HD

[3868.]

Szia!

PC formázd meg FAT32 re.
Win7-nél
Startmenü/Felügyeleti eszközök/Sámítógép kezelés/Lemezkezelés.

Ezután már a box látni fogja és ott válaszd az inicializálás lehetőséget.


Üdv.
[válaszok erre: #13670] [előzmény: (13668) kokuszgolyo, 2015-01-25 11:16:47]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kokuszgolyo



Tagság: 2009-09-21 12:18:07
Tagszám: #77966
Hozzászólások: 107
13668. Elküldve: 2015-01-25 11:16:47,

Dreambox HD

[3869.]

Sziasztok! Esetleg valaki tudna abban segíteni hogy TSimage-nél a CrossEPG-t szeretném beállítani,de a konfigurációnál nem enedi csak a flash-ba letőlteni az epg-t.Van benne egy 4GB-s usb drive,és szeretném ha arra töltené le az epg adatokat,viszont nics választási lehetőség,szoval nem látja az usb stick-et.Azt írja hogy:THE DRIVE MUST BE MOUNTED IN RW......Hogy tudom RW-ben mountolni???Próbáltam utána olvasni,de nem sok sikerrel.valami telnettel lehet ezt megoldani(ha jól olvastam)de én még úgy nem léptem be a box-ba.Szóval ha csak ÍGY lehet ezt az usb stick-et RW-ben mountolni,valaki segítene benne hogy ezt hogy tudnám megcsinálni,lépésről-lépésre.Köszönöm
[válaszok erre: #13669] [előzmény: (13667) version, 2015-01-24 17:29:21]
Haladó
kokuszgolyo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13667. Elküldve: 2015-01-24 17:29:21,

Dreambox HD

[3870.]

A hirdetés topikban kérdezz rá.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13668] [előzmény: (13666) Dreambox 800HD, 2015-01-24 17:26:06]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dreambox 800HD



Tagság: 2009-03-28 21:25:13
Tagszám: #72336
Hozzászólások: 53
13666. Elküldve: 2015-01-24 17:26:06,

Dreambox HD

[3871.]

Köszi.
Akkor rendelek egyet.
Vagy nincs eladó valakinek ?
[válaszok erre: #13667] [előzmény: (13665) version, 2015-01-24 14:19:37]
Kezdő
Dreambox 800HD adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
13665. Elküldve: 2015-01-24 14:19:37,

Dreambox HD

[3872.]

Igen lehet beletenni, az első link alatti tuti jó bele.

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[válaszok erre: #13666] [előzmény: (13664) Dreambox 800HD, 2015-01-24 12:42:11]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dreambox 800HD



Tagság: 2009-03-28 21:25:13
Tagszám: #72336
Hozzászólások: 53
13664. Elküldve: 2015-01-24 12:42:11,

Dreambox HD

[3873.]

Sziasztok.
Eredeti Dm800hd lehet bele tenni c vagy c-t tunert ?
ezek jók lehetnek hozzá ?

http://www.ebay.com/itm/Dreambox-Original-DVB-C-T-Hybrid-Tuner-fur-DM800HD-se-DM7020HD-DM8000HD-etc-/261743282276?pt=DE_TV_Video_Audio_Sonstige&hash=item3cf11d8864

http://www.ebay.com/itm/DVB-C-cable-C-tuner-for-DM800hd-DM800SE-Digtal-Satellite-cable-receiver-box-/161395376563?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2593ea01b3

Köszi előre is.
Üdv.
[válaszok erre: #13665]
Kezdő
Dreambox 800HD adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SkyDe44



Tagság: 2014-09-07 16:56:57
Tagszám: #130587
Hozzászólások: 164
13663. Elküldve: 2015-01-21 20:28:35,

Dreambox HD

[3874.]

Sikerült....
Lám mit tesz az unalom :)
[előzmény: (13662) bangy, 2015-01-21 19:24:55]
Haladó
SkyDe44 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bangy



Tagság: 2006-07-01 08:40:12
Tagszám: #32211
Hozzászólások: 139
13662. Elküldve: 2015-01-21 19:24:55,

Dreambox HD

[3875.]

Szupi, és gázt neki.
[válaszok erre: #13663] [előzmény: (13661) SkyDe44, 2015-01-21 16:23:22]
Haladó
bangy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099771022796631 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail